| Bellatores a întrebat:

Bai baieti, cu ce va dati mai dupa ce va radeti la penis..adica eu m-am mai facut odata inainte si dupa ma ustura de muream cand a inceput sa creasca parul..deci prin urmare acum mi l-am tuns cu foarfeca..adica nu e tocmai cea mai buna solutie dar.e cat de cat..cu ce sa dau sa nu ma mai intepe.sad?

Răspuns Câştigător
| Liviu_2019 a răspuns:

Da-te cu o crema hidratanta. Eu unu folosesc Delmalibour e foarte buna dar e cam scumpa 20 30 RON parca. Poti folosi si alta crema hidratanta dc vrei. Poti incerca.
De epilat eu ma epilez cu crema. Te-as sfatui sa nu/mai folosesti lama ca ti se irita pielea si mai rau.
SI inca ceva. Da-te cu crema doua trei zile la rand dupa ce te epilezi. Te epilezi azi te dai cu crema imediat dupa dar si in urmatoarele 2 zile dimineata pranz seara. Si nu folosi o lenjerie intina care sa te stranga in locul respectiv.

4 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Foloseste doar aparat de tuns, lasa cremele depilatoare pentru femei, si toate lotiunile. Daca folosesti doar aparatul, nu o sa te usture sau manance nimic.

| MegamortX a răspuns:

laughing te ustură? rolling on the floor
cat de jenant :-l

| Adriana a răspuns:

Cu toate ca intrebarea e adresata baietilor... big grin vreau sa ti dau o idee. Incearca cu crema depilatoare, e usor de folosit si nu produce iritatii.