| CristinelAndrei a întrebat:

Bai cum fac sa treaca timpul mai repedelaughing...ca vreau sa treaca primul semestru adica vad ca septembrie trece. da nu cam repede asa. si vreau sa treaca si octombrie si noiembrie. si decembrie.laughing?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Stii vorba"Oala langa care stai asteptand, nu fierbe niciodata"? Cu cat mai nerabdator vei fi, cu atat timpul va trece mai greu, Te sfatuiesc sa te prefaci ca nu te intereseaza cat de repede curg zilele, iar in ajutor adu-ti o indeletnicire care-ti place tie si care te va absorbi facandu-te sa uiti de timp.Numai bine.

3 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Fa curat prin casa sa vezi ce repede trece timpu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca iti place scoala si nu vrei sa vina sf sem.big grin Have fun!

| Amylutza a răspuns:

Daca te gandesti la lucrul acesta, si te tot gandesti ca abia astepti sa treaca, atunci ti se va parea ca trece mai incet. Eu ti-as spune sa te bucuri de scoala ( de fapt de colegi ) distreaza-te. Cand o sa fii mai mare si o sa ai lucru, ai sa vezi ce rau o sa iti para dupa scoala :X. Te pupwinking, Amylutza