| g4mma a întrebat:

Bai, deci am si eu o intrebare pentru fete, si in special cele sub 18 ani. Cand mergeti acasa la prietenul vostru(care e evident mai mare decat voi), chiar daca el are camera lui, voua nu va e rusine sa intretineti relatii intime cu dansul cand cineva e acasa?

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Sta singur deci nu e cazul. Dar daca nu ar fi asa nu as face dragoste daca ar fi altcineva in casa din bun simt.

| g4mma explică (pentru HazelEyes77):

Asa ma gandeam si eu, dar oare de ce nu exista la toata lumea acest "bun simt"? Oricum, cred ca principalul nesimtit e respectivul si dupa aceea domnisoara in cauza

| Shimozukushiki a răspuns:

Ai sub 18 ani și ai fost pusă-n situația asta?

| g4mma explică (pentru Shimozukushiki):

Nici una nici alta