| alexandra28ale a întrebat:

Baiatul de care-mi place si el stie s-a bagat in seamna cu mine, eu m-am enervat pe el deoarece a fost cam rautacios si am inceput sa-l injur si a urlat la mine sa tac.prietena mea s-a intors spre el si s-a uitat insistent si nu a mai zis nimic.prietena mea il cunoaste.credeti ca ma place?

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pai depinde dc l-ai injurat...j u daca il iubesti nu mai vb urat cu ea! la majoritatea baietilornu le plac fetele care vb urat.da poate te placea, nu stiu dupa aia... poate uita incidentul, dar ai grija data viitoare!

| Chimilica a răspuns:

Ce salbatica esti fata mea, il injuri?
Baiatu ala o sa te faca de ras si o sa te scuipe cand o sa te vada.
Pentru comportamentul tau de cct, o sa ai de suferit.

| AngelaRAmona a răspuns:

Wow.nu trebuia sa il injuri. puteai s ail ignori foarte simplu tongue.Nu cred ca te place. Poate pur si simplu a vrut sa te cunoasca mai bine tongue. Oricum, incearca sa fii mai finutza pentru ca si el se straduieste sa n ute mai enerveze.si altele.Cand esti draguta mereu ai de castigat :p

| Minnie_8695 a răspuns:

Buna alexandra eu zic sa fi mai dulce cu el, adica sa nu mai fi asa de rautacioasa cu el pentru ca el va credea ca nu iti place de el si mai ales se va simti si urat in fata prietenilor lui cand tu ii vorbesti urat
incearca sa vorbesti deschis cu el si vezi cum reactioneazahappy

pupikii:* baftalove struck

| Patrik a răspuns:

Dupa ce te'ai certat cu el 100% te iubeste big grin.Poi tie'ti place de el si il ijuri?! Cand vorbeste aiurea pur si simplu nu il bagi in seama si o sa taca.big grin