| pissy_3104 a întrebat:

Baiatul pe care il plac. vrea sa fie cu mine, dar mereu cand suntem impreuna (cred ca am fost de 5 ori cu el) el vrea pe altcineva si pleaca de langa mine. pe urma vine si se roaga de mine sa-l accept si nu mai stiu ce sa faclove struck plzz raspuns :d

Răspuns Câştigător
| erik a răspuns:

O dragoste netestata nu se va sti niciodata daca este dragoste.Reactiile lui sunt ciudate si ofensatoare si ar trebui asa cum spuneam un mic test. Fa-te nevazuta o vreme, vezi cu cata insistenta te cauta, apoi nu-i raspunde imediat la telefon...amana cam pana la al 3-lea, apoi putin inabordabila si putin indisponibila. Dupa toate acestea vei fi perfect clarificata daca acest tanar indecis are ceva pentru tine iar pe de alta parte, l-ai lecuit cel putin pentru o vreme daca nu definitiv.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa il lasi dat pe brazda nu vezi ce tampit e? hello wake up and open your eyes. Daca mai gandesti asa el iese cu tot cartierul si tu suporti

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu vrei sa fii carpa lui de sters?
Scuza-ma, dar daca de prima oara, a 2 a oara cand v-ati certat o tinea ca vrea pe altcineva, trebuia sa ii zici ''du-te, duceata-i invartindu-te!''.

| Abcdefg123 a răspuns:

Asta e joaca de copii laughing
Esti pentru el ceva nesemnificativ, si pentru ca`l accepti mereu, tipu` s`a invatat si stie unde sa vina " sa se joaca".
Scapa de el, asta daca tu vrei ceva serios.

| loy a răspuns:

An primul rand daca tu accepti aceasta situatie ati spunsa te gandesty mai bine poate ca de persoana respectiva ai place si si nu-i da ce asi doreste si stiind ca tu ai dai vine la tine
Mai bine al lasi ca daca ar mere o relatie antre voi tot asa tiar face mai bine al lasi parerea mea faci cum vrei