| belanelu123 a întrebat:

Băiatul pe care l plac a aflat ca imi place de el, ce ar trebui sa fac acum? Imi este rusine sa mai dau ochii cu el?!

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Poti incepe o discutie cu il intrebandu-l mai intai de la cine a aflat, apoi incearca sa afli parerea lui despre acest lucru.
Nu trebuie sa iti fie rusine absolut deloc, sunt doar pure sentimente, sunt sigur ca si el simte acelasi lucru pentru tine.
Trebuie sa fi tare, lasa emotiile si rusinea deoparte.
Succes.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce e rau in asta? vb cu el

| munteanuionvictor a răspuns:

Trebuie să te bucuri când te vezi cu el. De ce să-ți fie rușine?

| Gaftoneanu_Mircea_1957 a răspuns:

Succes! De ce a fost mai greu ai scapat!

| MissBlackPearls a răspuns:

Nu ar avea de ce sa iti fie rusine, fii mandra de sentimentele tale, cine stie, poate el simte acelasi lucru.