| scumpatateiubeste a întrebat:

Baiatul sau fata trebuie sa puna prezervativul pe penis? care e normal sa o faca?

9 răspunsuri:
| gheorghe094 a răspuns:

Dupa cum cunosc eu, de prima data baiatul trebuie sa il imbrace, daca si la fata prima data, dar pe urma e mai romantic cind fata il imbraca...happy = )))

| SkyTz a răspuns:

Si baiatul si fata. Dar daca ti-l pune fata e mai romantic

| Nov a răspuns:

De obicei baiatu. cand il pune fata e romantic dar sa nu il rupa cu unghiilebatting eyelashes

| SEAL a răspuns:

Mama ta de obicei face treaba asta, ce intrebare cretina!

| Anonim1222 a răspuns:

Fata trebuie sa puna perzervativul

| janynefeaver a răspuns:

De obicei baiatul este cel care pune prezervativul. Facand acest lucru reprezinta, uneori, dorinta de a proteja fata de o sarcina nedorita sau microbi/boli. Dar, il poate pune si fata, daca este mai indrazneata sau pur si simplu pentru a-l incita mai mult pe baiat.

| Ratza_6881 a răspuns:

Veveritzaaaa

| DeniZu a răspuns:

Amandoi e normal sa o faca

| Hermes a răspuns:

Nu exista o regula anume. Depinde cum va convine voua. Dar in principiu baiatul ar trebui sa stie el cum se pune corect inainte de a lasa sau invata pe altii