| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce criterii iti alegi partenerii de sex ocazional?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sexul ocazional este strict pentru cele duse cu capul!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

sad

| Demonull a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Este pentru cele/cei care știu să traiască!winking care le place viata etc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa aiba corp frumos, sa fie curata, si sa nu intru in belele cu cine stie ce boschetari daca ma dau la ea. In ultima vreme, nu stiu de ce, am avut 'treaba' numai cu iubitele cator distrusi din astia cu 4 clase, care muncesc prin constructii si vin acasa cu bicicleta rolling on the floor De obicei sunt baiat de treaba, nu ma bag peste ale altora, dar pe astea le stiam de mult, erau deja pe lista. sorry rolling on the floor

| Demonull a răspuns:

Păi o analiză cap coadă...fizică.Dacă vreau doar să mi-o trag cu ea ma interesează partea fizică.De la înfățișare până la igienă, haine..atitudine.Că degeaba-i frumoasă dacă în dormitor e măicuță! Nu uita prezervativul!

| Hαppiηеss a răspuns:

Mai multi parteneri sexuali = risc ridicat de BTS si HPV.

| PynkLove a răspuns:

In orice caz, cred ca ar trebui sa cunosc persoana respectiva destul de bine, de preferabil sa fie un prieten bun, dar de la care sa stiu ca nu ma pot astepta la surpirze gen sa se indragosteasca de mine, atata timp cat nici eu nu fac asta.