| Buciumela a întrebat:

Băieți, ce părere aveți despre fetele cărora le place să înghită sperma? Vi se pare o dovadă de iubire? Dacă partenera ta ti-ar cere asa ceva ai refuza sau ai accepta? Mai sunt barbati cărora le pare injositor sexul oral.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce iubire ma unde iahve e asa ceva in lumea asta? in fine da e ok sa inghiti face bine la ten, dinti, masele etc nu cred ca mai sunt asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro dragoste adevarata este obligatoriu ca cei doi parteneri sa se daruiesc total si neconditionat. De asemenea este cat se poate de normal ca cei doi sa apeleze la intreaga lor imaginatie in momentele de atractie maxima si sa si le ofere/daruiasca prin practicarea fanteziilor sexuale.

| neutrino a răspuns:

Fiecare cu placerile lui, iar gusturile nu se discuta. Este bine ca atunci cand partenerul propune sex oral, sa faca el primele 3 numere.

| SkyPilot a răspuns:

Mie nu mi se pare injositor. Il ofer partenerei si il primesc cu placere. Daca vrea sa inghita, nu am nici o problema, dar pentru mine personal nici nu aduce ceva in plus. Imi face placere sa ma lase sa ii termin in gurita sau pe fata sau pe corp.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca iti place si ai vrea sa inghiti.Ce parere sa am de ele? Super misto nu am nici un fel de problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prima data cand aud ca barbatilor li se pare sexul oral injositor! Blasfemie!

| Țoglă a răspuns:

Nu este înjositor atâta timp cât amandoi sunt de acord. Sperma nu îi otravă.

| Atlas33 a răspuns:

Se vede ca esti dornica sa descoperi tot in lumea asta, si nu e rau deloc. Pe tine te macina insa, cum te-ar privi el dupa experienta asta. Daca o faci din placere atunci nu ar trebui sa te mai intereseze parerea lui, el va fi doar sursa fericirii tale.Si uneori da, in ochii baietilor e un lucru injositor, mai ales cand vor sa faca ei pe interesantii., dar nu uita ca te vor aprecia mult mai mult de o faci bine si din placere, vei deveni mult mai femeie in ochii lor si mult mai ravnita. Baietilor le plac femeile ce au lectia bine invatata despre sex.

| designerindustrial a răspuns:

Tot respectul! Mai rar asa domnisoare