| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,ce părere aveți despre sexul oral? Faceți/Ați face? Eu una nu aş face aşa ceva pentru că mi se pare ceva înjositor şi m-aş simți ca o curvă.

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Am o prietena care n-a facut niciodata si nici nu vrea. Ce sa zic acum, daca nu e pentru tine, nu face si gata. N-are nimeni dreptul sa te judece.
Dar evita sa zici ca e injositor etc., pentru ca pari imatura. Multe fete spun acelasi lucru pe la 13-16 ani si dupa ce ajung sa aiba o relatie cu conexiune emotionala profunda, ajung sa inteleaga ca poate fi un lucru foarte frumos sa te dedici placerii partenerului, ca e un act foarte intim, care necesita incredere reciproca. Dar apoi vii tu si le spui ca ti se pare o chestie de curve. Tu fa ce vrei, dar evita comentariile astea.

19 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e, nu toata lumea se poate bucura de experiente sexuala fara inhibitii.

| RAY a răspuns:

Cand vei iubi un badboy vei face si sex oral fi fara griji, apropo asta nu te face o curva

| mentholinks a răspuns:

Daca tot o iei jos poti sa o iei si sus. E aceeasi treaba.

| AnastasiaK a răspuns:

Buna! Fiecare are dreptul sa decida cu ce este de acord cand vine vorba de sex. Singura parere care ar trebui sa conteze pentru tine este cea a partenerului, nu a altor fete. Cu toate astea, judecand dupa numele userului, as spune ca e cam devreme la 18/19 ani sa spui ce ai face sau ce n-ai face. Gandirea se schimba foarte mult cu timpul.

Apropo, esti sigura ca sexul oral te-ar face sa te simti ca o curva, Pysycutza1999?

| HadesSs a răspuns:

Exista doua categorii de fete, care fac si nu recunosc si care fac si recunosc happy

| anonim_4396 explică (pentru HadesSs):

Şi a treia categorie:care nu facwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mentalitate...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate că am o mentalitate greşită, dar asta cred eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cuilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha ha, ce glumă bună...

| kandaraki a răspuns:

Pe noi ne doare in cot daca ai face tu sau nu!
arati cat de proasta si josnica esti tu scriind asa prostii pe net!

| lilith16 a răspuns:

Si eu cred la fel. Mi se pare înjositor, până la urmă e părerea mea si am dreptul sa o arăt. Cred ca gândeşti destul de bine.

Răspuns utilizator avertizat
| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Ieri cu cat dureaza o partida de sex..azi daca am face noi, fetele, sex oral...
Sunt de parere ca poti face orice vrei ca sa te simti bine, implinit, satisfacut, etc. Cat timp exista respect si dragoste intre parteneri nu cred ca este vreo problema.

| cookiejar a răspuns:

Si eu eram de aceeasi parere prin liceu. Daca stau sa ma gandesc, eram cu un tip cu care mereu aveam confruntari de orgoliu, poate de aceea. Mai tarziu, am inceput sa experimentez cu o persoana cu care aveam o conexiune emotionala sanatoasa si a fost ok.

| jorjache a răspuns:

"Femeia cât de fudulă
Tot pune gura pe p..."