| Doηηa a întrebat:

Băieți,v-ar deranja dacă iubita voastră ar avea buzele mari și cărnoase, adică atunci când vă sărutați?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu de ce să deranjeze, mai ales când majoritatea bărbaților ne gândim la cele mai perverse gânduri când vine vorba de buze groase.

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Neah

| carpediem a răspuns:

Nu cred ca am avut ocazia, insa nu cred. In fond sunt niste stimuli sexuali, si chiar daca ar fi deranjant, tehnic vorbind, eu cred ca in momentul cand saruti pe cineva, o faci pentru ca iubesti persoana nu doar stimulul. Si din cate stiu, masculii s-ar da in vant dupa asa ceva. Cred ca te legi la cap fara sa te doara. Bafta.

| raluk27 a răspuns:

Eu sunt in aceasta situatie si niciun baiat nu s-a plans niciodata de asta.big grin

| papusica987 a răspuns:

Buzele mari si carnoase sunt cele mai frumoaselove struck

| xanderblackx a răspuns:

Nu cred ca are de ce sa te deranjeze asta, ba dimpotriva. acum depinde, nici cal sa fie, be serious. numai bine

| danielcoman32 a răspuns:

Deloc nu m-ar deranja, chiar imi plac buzele mari si carnoase! vino te rog pe mes, id meu e daniel.coman32

| DOARoVIATA a răspuns:

Eu zic ca nu, asa carnnoase bune sa musti din ele cu pasiune tare
nu vad asta un dezavantaj ba chiar un avantaj mai ales la preludiusmug

| Darkangelzn a răspuns:

Eu nu cred ca mar deranja ca buzele nu sunt o porblema sunt chiar senzuale unele buze.Deci nu mar deranja cand ma as saruta.