| Anonima22042020 a întrebat:

Băieți, dacă iubita voastră are mustață dar gen nu e evidentă, adică parul este mic și fără o culoare care sa iasă in evidenta, este o problema pentru voi? Adică nu e vorba de o mustață ca la bărbați laughing dar vreau sa știu dacă perii aceia mici i-ar putea deranja pe iubitul meu. Nu mi-a spus asta niciodată doar că vreau sa fiu sigura ca nu e obligatoriu sa o epilez...

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu creasca prea mare ca ai sa-l iriti la burtă.

| Violleta2022 a răspuns:

Toate fetele au mustata, la brunete se vede mai clar, fiindca parul este negru, dar nu este nimic anormal sau rusinos, mai ales daca fata si-o epileaza cu ceara, ca sa nu mai fie atat de evidenta, daca este mai paroasa.
Pentru atata lucru, chiar nu trebuie sa intrebi baietii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai vorbeste cu el despre asta happy

| Sofer a răspuns:

Dacă nu se observa și nu îl deranjează pe iubitul tău. O lași asa. happy

| NotNamed a răspuns:

Logic ca nu e problema din moment ce toate au acea mustacioara...Doar ca multe se iau si nu le vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu e obligatoriu sa o epilezi, mai ales că sigur ți-ar spune dacă l-ar deranja

| Roberrt21 a răspuns:

Dacă se vede destul de bine, ar fi bine si frumos sa fie luata.

| saresipiper a răspuns:

Este lama faciala si pentru sprancene in magazinele cosmetice tocmai pentru asta, fetele e urat sa aiba peri acolo, este si epilare definitiva si scapi pentru totdeauna