| ASDFGHSGACOOL a întrebat:

Intrebare pentru baieti, v-ar deranja daca iubita voastra nu ar avea o dantura frumoasa?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce consideri tu prin dantura frumoasa.
Depinde.

| razer007 a răspuns:

Mmda... nu cred ca as putea sa stau langa o fata care are 2 dinti in gura, maimales sa si o sarut... mi se pare scarbos!

| TheBoy1234 a răspuns:

Pai... daca nu ar avea o dantura frumoasa dar totusi ne iubim eu i-as spune sa mearga la dentist si sa rezolve problema, ca ii dau eu bani daca trebuiebig grin

Ma gandesc ca daca ai pus tu intrebarea asta ori esti tu in situatia asta ori o prietena de-a ta si eu iti zic ca ii mai bine sa mergi la dentist sa-ti rezolve toate problemele dentare ca nu trebuie sa-ti fie frica de dentist pentru ca toata lumea merge acolo daca are ceva probleme cu dintii si daca te doare poti sa-i spui sa te amorteasca si nu mai simti nimic.

Funda?big grin