| Bolobitza a întrebat:

Baieti, ati facut vreodata cunilingus unei fete? Cum e? Vreau raspunsuri serioase de la baietii care au facut asta, nu iau in seama raspunsurile la misto. Astept raspuns.

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Nu e igienic!

| Bolobitza explică (pentru FataCuChitaraMun?ilor):

Dar tu cand ii faci oral prietenului, e igienic?

| Astaeparereamea a răspuns:

Mai Bolobitza, cam dai de banuit cu intrebarile postate, ai vanat ceva pana acum?

| Andy_6451 a răspuns:

What the fu.k is that?

| RAY a răspuns:

Daca as iubi fata aia da, dar in orice caz nu as face cu o straina, poti lua atatea bts, nu stiu cum pot uni frate sa faca de astea pe bune, raspunsul e NU as face la o fata de aici care cred ca e serioasa si igienica

| Klandestin a răspuns:

Nici eu nu am incercat, dar vreau, am fost pe aproape dar nu a fost, saptamana vitoare fac si iti spun.

| Klandestin a răspuns:

Nobody, cand ii faci oral unu-i baiat, ii igenic?

| armand69 a răspuns:

Best of the best, iar daca se lasa cu un 69 si mai bine

| Leo1993 a răspuns:

Mai bine ai cere raspunsul unei fete sa vezi cum s-a simtit ea.

| Th3Striker a răspuns:

Da, de zeci de ori. Cat timp stiu ca fata se spala, ce are? Poate fi obositor daca nu termina pana in 15 minute, dar merita oricum. Si e fain pentru ca e fain