| Aldutssss31 a întrebat:

Băieți,ati sta cu o fată care are vergeturi? Am slabit mult si mi-au aparut foarte multe, pe burta.Sunt foarte complexata de chestia asta.Stiu că și băieții au sau cei care fac sală si pun masa musculara, dar la mine se vede ff urat, zici ca am pielea tăiată.

8 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

O relație serioasă trebuie să aibă ca bază sufletul și inima omului.
O relație bazată pe sex și trup e o relație trecătoare.
A spune că nu te iubește cineva pentru că ai vere, asta înseamnă că singura lui grijă era sexul în relația voastră.
Iar, trupul e supus trecerii timpului. Nu vei mai arăta niciodată ca în adolescență, tinerețe.
Vergeturi vor exista și după naștere.
Cine te iubește, te acceptă așa cum ești!

| RAY a răspuns:

Da as sta ca si eu am slabit deci as intelege asta

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, ca vergeturile nu au contat niciodata, apai le au si baieii, deci chiar nu conteaza niste liniute pe corp.
Iata si un un motiv serios sa pui mana sa faci sport, ca sa nu se mai crape pielea, cand te ingrasi.

| Sofer a răspuns:

Câteva mici vergeturi nu ar fi o problema. Dacă ar fi frumusețea infinita, nu m-aș ridica la pretenții mai mari. Slăbuța și cu câteva vergeturi. Da, as sta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As sta cu o fată care are creier.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu te ingrijora! Vor trece! Daca lista cu preferinte pentru a accepta sau nu langa tine pe cineva cuprinde si vergiturile atunci insemna ca este de fapt o carte cu multe pagini, iar eu n-am citit decat titlul.

| ReZiSTorr a răspuns:

Daca fata arata binisor, e cuminte si are un suflet bun restul nu mai conteaza sincer. Unele chestii pot sa treaca cu vederea daca sunt minore.Cel putin asa gandesc eu

| Veltorb a răspuns:

Dece nu aș sta cu o fată care are vergeturi?

Dar dacă pe tine te deranjează că ai vergeturi încearcă o alifie împotriva lor, eu an una de la Avon și își face treaba.