| geo_5303 a întrebat:

Am1 6 ani si am o mica problemahee hee. M-am saturat de aspectul meu fizic, vreau ceva mai mult. Toata lumea imi zice ca sunt frumoasa, sunt mereu in centrul atentiei, multi baieti vor sa fie cu mine (nu ma laud) doar va zic sa va dati seama. Vad modele frumoase. fara celulita etc. eu am putina celulita crying am tinut o gramada de diete am slabit mult. iar m.am ingrasat. am pielea putin moalecrying vergeturi. acum mi.se pare ca m.am ingrasatcrying mereu imi gasesc defecte. Sunt foarte complexata de felul in care arat! Pentru mine conteaza felul in care arat foarte mult. nu vreau sa mai fiu asa! Baietii se uita numai la felul in care arat, vreau pe cineva care sa ma iubeasca si sa il iubesc pentru ceea ce sunt. Ex.pe care vi le.am dat nu inseamna ca m.am laudat. doar v.am zis sa vad dati seama cum sunt eu! :*

Răspuns Câştigător
| iuly_4192 a răspuns:

Pai sa inteleg ca pentru tine nu este important ca altii te apreciaza...trebuie sa te simti tu increzatoare si frumoasa.Ai vergeturi pentru ca ai slabit fortat, prea repede, mai bine tii un regim sanatos fara sa te fortezi...ps:si eu tin regim si am putina celulita insa nu ma torturez sau infometez. Uite-te in oglinda si cautati calitati si defecte si dupa comparale, dupa care defectele pe care le ai incearca sa le corectezi gen:ai cosuri folosesti fond d ten sau crema, intelegi? o sa vezi ca in timp vei ajunge sa te iubesti

1 răspuns:
| Scliparici a răspuns:

Nu trebuie sa mai gandesti asa. si gandeste-te ca cine te place, te place exact asa cum esti tu si nu are nevoie sa te schimbe. si obisnuieste-te cu gandu ca esti o fata frumoasa exact asa cum esti u :*