| ZAICIC a întrebat:

Baieti care sunt cele mai frumoase fete moldovencele sau romincele vreau cit mai multe pareri.

5 răspunsuri:
| DomnisoaraLove a răspuns:

Nu conteza, pot sa fie si moldovencele si romancele, Ce e vreo regula?

| AndySchleck a răspuns:

Deci una din cele mai stupide intrebari din ultima vreme... Pe baza de ce poti face un astfel de criteriu? De exemplu fiecare persoana are propriile gusturi nici macar daca ai face un esantion nu ai putea demonstra care sunt cele mai frumoase... Frumusetea nu e o stiinta exacta

| LordBelial a răspuns:

Basarabia e Romania!

| ZAICIC explică:

Nu a fost si nici nu va fi

| Swallow a răspuns (pentru ZAICIC):

A fost si este o parte din ea. Doar ca acum este ca o bucata rupta din patria mama. (