| elasexygagica a întrebat:

Baieti cat de mult iubiti voi sanii? sunteti obsedati de ei, descrieti tot ceea ce simtiti voi pentru niste sanilove strucklove strucklove struck

9 răspunsuri:
| WweEdge a răspuns:

Eu iubesc mult sanii, de ce intrebi vrei sa iti arat cat iti iubesc si sanii tai? lasa o adresa de mess si hai sa ne intalnim sa iti arat daca esti curioasa...glumeam rolling on the floor
Acum serios...ne intalnim sau ce? laughing
Mi se pare ca tu vrei sa intelegi ce e in mintea barbatilor...degeaba te chinui nu vei intelege niciodata ce se petrece in mintea unui barbat.
Funda? plsss

| Kazimir a răspuns:

Ela de mult nu te-am mai văzut. Ce mai faci? :* Păi să încep... Eu unu îi ador :X Mă joc mereu cu ei înainte și în timp ce fac sex nebun cu prostituate ieftine. Cum trebui să fie? Mai mari de 80b cu sfârcuri mititele și ieșite în afară, curați (eventual să miroasă a levențică), nici tari nici moi, să aibă formă de țâțe de prințesă (așa ca ai tăi). Pur și simplu îi ador și iubesc mai mult decât pe maicămea. Le-am făcut chiar și o poezie:
Sân de capră atârnat
Cu un gust de cozonac
Mari, rotunzi ca sfecla
Când îi vezi să-ți pice mecla
Îi ador și îi tot pup atât de dulce
Orice sân chiar mă seduce
Dă-mi o noapte cu tine și ei
Și îți fac tot ce vrei.

| Marghioalaa a răspuns:

Tu chiar esti obsedata sexual?

| JokerV a răspuns:

Pai dupa parerea mea un barbat se uita la sani prima data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca exita un barbat care sa nu se uite la sinii unei fete(femei)? Obsesie este prea mult spus. Unora le plac sinii mici, altora cei mari. Unora nu le plac sinii exagerat de lasati.Pareri sint multe si impartite.Numai bine.

| alexutulul a răspuns:

Baga id asta in lista andr3y.bike

| Adisiatat a răspuns:

Doar prin intrebari din astea nu o sa ajungi sa intelegi ce se intampla in capul unui baiatwinking

| RazvanClujanu a răspuns:

Foarte mult :X

| SefuLaValuta69 a răspuns:

Vreau sa iti pun oo-le pe buze.