| anonim_4396 a întrebat:

Cum va simtiti atunci cand sunteti stresati?! cand aveti un gand care va streseaza,starea psihica ma refer, cum puteti sa o descrieti?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Starea de sănătate a tatălui este destul de gravă și stresul cât și nervii îi am întinși la maxim.
Să descriu o luptă care nu o pot câștiga?
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in general cand este ceva care ma streseaza nu pot sa mai fac nimic cum trebuie pana nu rezolv problema

| expander91 a răspuns:

Eu am facut multe prostii, care si acum ma preseaza si ma gandesc daca chiar am fost iertat si chestii din astea. Dar acum nu ma mai intereseaza nimic. Ca sa scapi de ce ai pe suflet du-te la biserica sa te spovedesti

| FailL a răspuns:

Ma simt ca un c000r

| 340kll a răspuns:

Frate, cand sunt stresat sunt nelinistit nu am stare nu pot dormi uneori ma doare capul ma gandesc foarte mult la cauza stresului, dar ma gandesc ca nu schimb nimic situatia imi dau cu apa pe fata si trec peste

| Elly0504 a răspuns:

Eu nu am facut odata un lucru pe care cu siguranta il putema face..si de atunci cand ma gandesc la asta ma doare capul si sunt artagosa. Funda?