| ninjaturtlesleonardo a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce gust simtiti cand faceti unei fete sex oral? Macar daca nu stiti cum sa il descrieti macar e placut?

12 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Buna, ignora comentariile rele ..sunt doar copii de 10 ani care nu au ce face la ora asta. Pai depinde cat de ingrijita e fata..intelegi tu! Bafta

| suntserios a răspuns (pentru bombonica22):

Dar de ce ii spui sa ignore raspunsurile. sunt niste raspunsuri perfect valide pentru cat de tampita e intrebarea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Peste imputit cu ceapa

| h3r a răspuns (pentru suntserios):

Lol

| BonneLess a răspuns (pentru suntserios):

Ee ca tu mirosi mai frumos. Ce aere. straight face
Hai ca glumeam. kiss

| bokorrobert1999 a răspuns:

Daca te musca nu e placut

| bokorrobert1999 a răspuns:

Scuze credeam ca ia iti face tie da poti sai dai limbi false

Răspuns utilizator avertizat
| Outspoken19 a răspuns:

Nu am inteles nimic rolling on the floor))

| nmt1407 a răspuns:

Miroase intepator, nu e un gust prea bun...dar e excitant