| elasexygagica a întrebat:

Baieti, cat de mult va place sa va legati iubita de pat si sa faceti ce vreti cu ealove strucklove strucklove struck:X:X:X:X

13 răspunsuri:
| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Ceai ma ca avem nevoied e ele in bucatarie nu legate laughing)))

| gabytz18 a răspuns:

Tie cat iti place de mult chestia asta? Ne intrebi doar sa vezi daca suntem perversi sau vrei sa-ti dai seama daca ai o fantezie normala thinking Pun pariu ca daca nu ai postat la misto nici unul din raspunsurile date nu te-au multumit 100%. Eu sunt sincer nu mi-ar place sa o leg, mi-ar placea sa o las sa detina ea controluhee hee), mi-ar fi frica sa stau legat laughing)).

| Rebecca009 a răspuns:

Bag mana-n foc ca aceasta elasexygagica e de fapt un elisexygagiu, care nu e tocmai sexy

| Ellena123 a răspuns:

laughinglaughing hai ca asta e maximabatting eyelashes
sunt unele doar ca trebuie sa le gasestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa fie legata? Mai bine libera sa se poata manifesta.

| BLeur a răspuns:

O altă întrebare mai studipă nu cred că puteai să spui, în primul rând, fata trebuie lăsată liberăwinking nu trebuie să o chinui sau ceva de genul.

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Nu am văd semnul intrebării, deci e o afirmaţie.Ha! Să înţeleg ca vrei să fi legată?

| noname29 a răspuns:

La maxim mai ales cu domnul pitagora care leaga de pat catetele de ipotenuza :* funda? :*

| de2ed a răspuns:

Vad ca esti excitata de intrebarea asta de ai pus X:XX::X:X:X::X:X:X::X:X

| JohnCena23 a răspuns:

Pe tine sa te leg mi-ar placea

| Dinu_Alex_1991 a răspuns:

Contacteaza ma pe mess alex_rapid85

| getchapull a răspuns:

Cartofule cam asculti truda tu nu?big grin