| NuAmGăsitNume a întrebat:

Baieti, ce considerati necesar la o partida de sex? Sau cum ati vrea sa fie pentru a o considera perfecta?

Răspuns Câştigător
| Edd_4925 a răspuns:

In primul rand o discutie libera, fara inhibitii inainte sau dupa o partida de sex, astfel incat cei 2 sa stie exact ce trebuie sa faca pentru a-si satisface partenerul. In al 2 lea rand o atitudine relaxata. De obicei [tipele in special] sunt complexate si uneori chestia asta afecteza momentul.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Banul dacă este o partidă de sex!
Pa, pa.

| XK a răspuns:

Prezervativul este strict necesar; in rest...nu stiu thinking placerea

| lo a răspuns:

Baietilor,le plac fetele care stiu sa se miste, sa faca si ele treaba nu sa stea cu "limba in gura"!

| Broadband a răspuns:

Sa tipe cat mai tare laughing

| iulia_7948 a răspuns:

Ma omoara pustii si pustoaicele care nu vor sex, vor dragoste. credeti ca sexul si dragostea se fac in feluri diferite? cand faci dragoste nu saruti cu limba sau ce? eu fac sex cu iubitul meu in mod frecvent si ne iubim de 4 ani.e aceeasi chestie, poti sa-i spui cum vrei, important e ce gandesti despre asta. daca ai sentimente sau nu. nu inseamna ca daca faci sex cu prietenul esti curva. asta daca e prietenul tau stabil, nu cunoscut in club pentru o searalaughing

| Mirel_1372 a răspuns:

Comunicarea, increderea, duce la lipsa de inhibiti si prejudecati apoi o atomsfera cat mai placuta... mai trebuie mentinoat atentia care si-o acorda partenerul la modul cum arata cum se imbraca etc.

| fr4t3ll0 a răspuns:

In momentul cand nu e SEX, ci DRAGOSTE, atunci e perfecta. Parerea mea.