| pynkdya a întrebat:

Baieti,cum considerati ca trebuie sa fie fata perfecta? Cum trebuie sa arate si ce personalitate sa aiba?

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

Nu m-am gandit la fata perfecta si nici nu este. Eu as fi multumit sa aiba gura mai mica ( adica sa nu fie cicalitoare, sa nu vorbeasca mult) sa fie serioasa, sa stie sa faca de mancare, sa fie harnica si in primul rand curata. hmm ce mai? Pai imi plac mai mult blondele, sa arate bine la corp, adica nici slaba slaba sa se vada piele si os da nici grasa sa-i iasa suncile pe dinafara, sa fie normala. Si normal sa fie putin isteata, sa-i umble mintea nu sa fie moale, prefer genurile de femei care comanda si care vor sa faca totul, da totul este la o limita si inca un lucru care era sa-l uit, primul lucru la care ma uit la o fata sunt dintii.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu tinde spre perfectiune, nimeni nu vrea o persoana perfecta.

| Asiryx a răspuns:

Fata perfecta e aia care nu pretinde ca e cineva care de fapt nu este.Concluzia nu te schimba dupa vorbele altora. Fi tu insuti si gata

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Nu exista om perfect.