| catalina_2916 a întrebat:

Baieti, ce fete va plac mai mult : cele care isi arata interesul fata de voi inca de la inceput, sau cele mai misterioase?

4 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Mie imi plac cele misterioase thinking Parca e altceva cand descoperi o persoana incetul cu incetul decat sa va oferiti unul altuia toate ''detaliile'' pe tava din prima discutie.

| Roo a răspuns:

Eu cred ca baietilor le plac mai mult fetele care sunt dispuse sa le ofere sex!

| 0PopaPorno a răspuns:

Cele care isi arata interesul fata de mine de la inceput! laughing smug

| eugeniu001 a răspuns:

Si cele si cele sunt bune. nu are importanta