| alexam a întrebat:

Baieti, ce preferati: o femeie cu sanii mari sau o femeie cu sanii frumosi? Daca preferat o femeie cu sanii mari: ce faceti cu ei?

Răspuns Câştigător
| Dl.Inginer a răspuns:

Eu prefer femeile cu sani frumosi, nu neaparat mari, .sa se armonizeze cu restul corpului Sanii frumosi nu sunt cei mai mari, de multe ori niste sani mai mici sunt mult mai frumosi, estetici si atragatori decat unii f mari si disproportionali cu restul corpului.

16 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Frumusei, dragii de ei...

Anna
| Anna a răspuns:

Cred ca prefera femeile cu sanii medii, dar frumosi.Nici mici nici exagerati de mari.Sanii mici nici mie nu-mi plac, da' pai unui barbatlaughing! Ce fac cu ei? Se bucura tongue

Janina
| Janina a răspuns:

Eu sunt de acord cu Dl. Inginer mi-a placut ce a zis el big grin

| borsec a răspuns:

Prefer femeile cu sanii mari si frumosilaughing

| want2bMajestic a răspuns:

Perversule...iti plac sanii marirolling on the floor... mie imi plac cei frumosi

| Zoombe3 a răspuns:

Ce faceti cu ei (sanii mari)?
Daca e afacerist cu siguranta va deschide o laptarie rolling on the floor

| selef a răspuns:

Daca sunt mari ne jucam ''uci-cuci'', ca purceii.

| AllenTJ a răspuns:

Sani tight happy si nu prea mari tongue ca devine scarbos.

| Andrusa a răspuns:

Da e normal ca o fata frumoasa sa aiba sinii mari, rotunzi {ma rog cum a fost dat de la Dumnezeu, nu poti schimba}. Dar fiecare femeie se naste cu frumusetea ei, cu natura ei.Eu de pilda nu dau maximum atentie la sinii prietenei, sunt asa cum sunt{doar no sa-i spun sa-si puna silicoane}, daca iubesti o fata, o accepti asa cum este.
Asta cam este ceam avut de spus pa,, alexam,,

| crookedsight a răspuns:

Pentru mine sânii mari sunt estetici, buni de privit şi... cam atât. Dar mai practici sunt cei de dimensiuni normale happy Dimensiunea normală la mine fiind palma big grin Şi nu vă gândiţi că am palme imense tongue

| nustiucine a răspuns:

Nu conteaza cat sunt de mari, conteaza cat de bine ii folosesti tuwinking

| sergiu_9840 a răspuns:

Poi mie imi place femeia cu sanii frumosi, pai ce sa fac cu ei? asa e bine sa aiba o fata sa arate bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari mari mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iasi linge toata noapte astea imi place tatele mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc cu eiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer cu sani mari si ma sadisfac cu ei