| VampireDeea144 a întrebat:

Baieti: ce preferati : sanii mari mici sau medii? dau fundabig grin

Răspuns Câştigător
| YoYoLicious a răspuns:

Mie toti baietii pe care i-am intrebat mi-au zis ca nu conteaza asta. De exemplu cand se culca cu o fata, fara sa se implice emotional, vor fete dezvoltate, dar daca isi fac o prietena si o iubesc pentru felul ei de a fi, nu mai conteaza daca sanii sunt mici. Un prieten mi-a zis "nu conteaza daca-s mici, as long as they r hot", unchimio(e mai nebun, nu va luati de el) mi-a zis ca nu conteaza marimea prea mult, ca mai importante sunt sfarcurile. Si mai exista si prieteni care mi-au zis ca prefera fundul.

13 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Mediibig grin

| ALeXsSaY a răspuns:

Pt mine nu conteazawinking Orice fata e sexy si atragatoare orice dimensiune ar avea la sutien happy

| Violetta2303 a răspuns:

Buna intrthinking

| Catherine a răspuns:

Eu st fata...dar majoritatea baietilor prefera sanii mari si mediihee hee

| barbieboy a răspuns:

Daaaca esti indragostit si fata e draguta si o iubesti in general nu mai conteaza daca nu esti indragostit sa fie saniii mariwinking:X

| cucaracia a răspuns:

Eu prefer fund -a laughing)

| LolLzz a răspuns:

Medii

| GenetiX a răspuns:

Medii spre mici.

| CrazyStrike a răspuns:

Medii

| W4rK0 a răspuns:

O fata trebuie sa fie frumoasa, fun fain si sanii...PERFECTII!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medii.nu vreau o tipa care pluteste fara nicio problema.

| emyjupanul a răspuns:

Sanii mari tongue

| ACID_9750 a răspuns:

Sunt baieti care prefera sinii mari, dar majoritatea prefera medii:ATENTIE! fetelor medii nu inseamna mici...asa ca mai crestetii un pic.