| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, ce sfaturi dati fetelor (in general vorbind)?

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Sa fie destepte si sa nu faca prostii, mai ales daca sunt intr-o relatie serioasa, sau intr-un cuplu, sa gandeasca, si evident sa aiba rabdare in raport cu noi baietii. Stiu ca cer prea mult, dar daca ne uitam din alt unghi atunci mi se pare toate in limita normalei

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
... să caşte bine ochii cu cine se încurcă...
Pa, pa.

| svimp a răspuns:

Trebuie sa inteleaga ca nu banii aduc fericirea ci invers.

| mikydutza a răspuns:

Sa nu puna suflet din primele zile asa cum fac multe persoane pentru ca nu are rost, eu am doar 15 ani si am invatat sa nu mai pun suflet asa repede. daca simtzitzi ca baiatul va iubeste atunci puteti sa punetzi suflet pentru el.inca ceva:sa va demonstreze prin fapte nu prin cuvintewinkingaveti grija de voi fetelorwinkingtzuk