| IIIx333III a întrebat:

Nu de mult mi-am facut o pagina pe facebook, despre... viata fetelor, in general. Moda, sfaturi, baieti... orice. Dar nu prea stiu cum sa ii fac publicitate. Ce sfaturi imi dati? happy

Răspuns Câştigător
| Raluca7761 a răspuns:

Poti sa ti-o pui tu la status(mess), si sa distribui atat tu cat si prietenii tai.
Si...te rog spune-mi si linkul intr-un comentariu.

3 răspunsuri:
| Raluca7761 a răspuns:

Da.se vede ca inca e de lucrat la ea dar articolul acela cu FETE RELE e super.
PS: Poti sa pui si statusuri, si versuri din melodii.

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Nu stiu de publicitate dar as vrea sa vad si eu pagina! sunt fata.smug