| Bombonik_8523 a întrebat:

Baieti ce simtiti voi cand intrati intr'o fata?
Adica nu imi spuneti ca placere. ziceti-mi mai concret asa laughing sa inteleaga si fetele big grin
Multumesc si dau si fundabatting eyelashes
V'am pupat :*

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

As putea incerca, dar sansele sunt atat de mici.

Daca as avea fie si macar 3 sanse ca ele sa inteleaga, ar putea fi Raiul pe Pamant!

Voi ar trebui sa va bucurati ca sunteti atat de dotate incat puteti avea mai multe orgasme intr-un singur act, si sa va folositi de noi Inteligent, incat sa reusiti sa ajungeti Acolo! (Merita!)

Ceea ce simti - sau poti simti. ( ca sa nu spui ca nu ti-am raspuns!, depinde foaaarte mult de genul de barbat care esti, ce stii sa faci, cata rabdare ai, cat poti fi de atent si concentrat la ceea ce faci, daca ai destul simt al umorului sa poti trece cu Eleganta peste, daca maria sa Vaginul scapa un partisor parfumat la schmbarea pozitiei sau o miscare mai brusca a funduletului ei., ehei, muuulte!

Oricum, inedita intrebarea ta, si ar putea ramane in analele TPU. iti dau o steluta pentru ea!

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Depinde unde, la parter sau la etaj?

| valy a răspuns:

Hm. Daca iubesti.si e dragoste reciproca.ar putea fi sentimentul ca acel lucru iti apartine.si ca numai tu pui... pe ea.senzatii tari, adrenalina.dragoste.placere.
Te-am pupat.si explicatie mai concreta nu cred ca vei mai gasihappy

| lplostonyou a răspuns:

Ma simt implinit si fericit, ca o cheie cand o bagi intr-o ialahappy

| Pho3nix a răspuns:

Am 1, 86 cm. Nu cred ca incap intr-o fata. Doar sa ma fac furnica.

| adrian_3467 a răspuns:

Compara senzatia care o simti tu in momentul unui orgasm la intensitate maxima si vei intelege ce simtim si noi. happy