| elasexygagica a întrebat:

Baieti ce simtiti voi cand sugeti sfarcurile iubitelor voastre?love struck

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Ce strada cauti?

20 răspunsuri:
| Lovely a răspuns:

Intrebare capcanalaughing

| Hombre a răspuns:

Placere draga, placere, cum dracu' sa rezisti in fata unor sani obraznici ca aceia din poza de la avatar. Hei negativistilor, portile manastiri sunt deschise.

| Julia89 a răspuns:

Ce idioti sunt? in caz ca nu ati vazut la ce rubrica ati intrat va spun eu e:,, dragoste si sex" deci cred ca orice intrebarea despre absolut tot ce include sex e binevenita.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Bale

| pwp a răspuns:

Iar pui intrebari din astea?

| pinkystyleツ a răspuns:

Ia-o doamne!

| DraPraaHaarp a răspuns:

Ai revenit din nou?at wits' end waiting no talking laughing Welcome

| Ela_4663 a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti rasp baietii laughing i`ai bagat in ceata laughing

| anonymus a răspuns:

Iti multimesc mult, acum nu o sa mai pot bea lapte bai neaple

| nuamPleaca a răspuns:

Welcome back dear ELA }{ rolling on the floor)

astia@DEEA, rares si care mai sunteti duceti-va oameni buni la biserica ca sunteti vai de mama voastra.

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Curiozitate : Esti fata? Daca da ce te intereseaza pe tine? Vrei sa ti-l sugi singura? Eo tampenie.Te duci la Biserica vreodata?:-oIntreaba Popa poate iti raspunde!laughing

| Eşarfăăă a răspuns:

Welcome back, dear Ela.

| HaDeS_9190 a răspuns:

Ph3onix eu nu inteleg ce zice asta. Jane english mo?, Ablas Romana? laughing

| DenDi a răspuns:

Drq tu esti obsedata?laughing

Elasexygagica, ce simti cand imi sâ pâ.la

| UrbanNinja a răspuns:

Cum am spus.mi se pare ca esti bolnava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceaşi persoană, altă poză...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu te plictişeşti?

| dragutzul99 a răspuns:

Io nu-i sug sfarcurile iubitei mele decat ii dau limbi in pi z d a si ia mi-a suge, si mi-a suge nu gluma

| deea_8835 a răspuns:

E o chestie scarboasa

de ce pui cu love struck?

raised eyebrows