| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, cum reactionati în situația asta disperată și scăpată rău de sub control? O urmăriți pe mama iubitului vostru și o așteptati în fata scării blocului unde locuiește ea ca sa faceți cunoștință. Ea vine și se îndreaptă spre scara, va vede, iar voi o opriți din drum și va prezentați ca iubita fiului ei. Doamna este în stare de soc și va mărturisește ca nu știe cine sunteți și ca iubitul vostru nu i-a povestit nimic despre voi, deși sunteți de un an împreună. Cum gestionați situația?
Baieti cum ati reacționa daca mama voastră v-ar povesti ca a trecut printr-o asemenea situație?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe bune man, ce femeie/fata asteapta si urmareste pe mama unui baiat ca sa o cunoasca pe aceasta?
daca o urmareste cu siguranta are sa-i transmita ceva mamei de fisu de exemplu ca a lasat-o insarcinata si nu-i mai raspunde la telefonwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Nu as face niciodata asa ceva, fiindca nu am fost niciodata disperata sa fac lucruri pe ascuns, fara sa fiu prezentata oficial chiar de fiul lor.

Cred ca trebuie sa fii ori disperata ori proasta, ca sa faci un asemenea gest disperat, punand atat femeia aia intr-o situatie penibilo-jenanta cat si baiatul, tratandu-l ca un idiot, considerandu-l incapabil sa te prezinte parintilor lui.

| dullcat a răspuns:

Sigur.laughing Introducerile se fac de fata cu iubitul, acasa la parinti, nu asa pe strada din neant.

| Caracox a răspuns:

Desparte-te de el pls