| alexandradlr a întrebat:

Voi in timpul relatiei sexuale sunteti seriosi sau faceti si joculete? Va place sa faceti diferite roleplay-uri sau sa va legati, sau sa va dati pedepse si etc?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, imi place sa rupem patul

| RAY a răspuns:

Desigur,ma tiganesc cu ea si pentru 1 leu daca pot, sa lase mai ieftin ca sunt sarac

| just4ubr2015 a răspuns:

Tu ai accepta ca partenerul sa fie un pic sado maso sa iti faca anumite jocuri erotice?

| Sportacus123 a răspuns:

Pe mine nu mă interesează sexul. Nu am făcut și nici nu vreau să fac vreodată. Dar dacă fac asta, vreau s-o fac cu o mamă. Mă atrag femeile care sunt mame.

| BaiatulcuOnly a răspuns:

Consider ca este normal ca fiecare act sexual sa fie diferit. Nu clasic și monoton pentru ca se pierde interesul pentru partener. Mie unul îmi place cu orice partenera as avea...sa discut pentru a cunoaște plăcerile fiecăreia și sa practicam tot ce de poate la maxim. Sunt o fire perversa dar din păcate nu toate împărtășesc aceeași perversitate. Dar cu majoritatea am ajuns la fiecare partida sa facem și mici lucruri diferite. O ușoară dominare este binevenita...dar am avut și întâmplări mai exagerate cum ar zice unii?

| Caracox a răspuns:

Da eu fac asta in fiecare zi cu cainele vecinei mele si uneori si cu vecinul?