| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,ce tehnici de masturbare folositi pentru o placere intensa?

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Te invat eu un super secret de-al meu ce duce la orgasm...imi e greu sa il duc la capat pentru ca e dificil da iti da niste senzatii maxime as putea spune! cred ca mai bine de atat nu te poti simti cand te masturbezi. incearca! incearca pana reusesti! lasa o perioada sa treaca, sa fi incarcat hormonal(va fi mult mai greu dar MULT mai placut) si incearca de cateva ori, cand iti vine sa ejaculezi, sa ti in tine. neaparat! de vreo 4-5 ori cam asa! stiu ca e super greu, dar dupa, de la extenuare, iti va curge lichidul preseminal si erectia va slabi putin. atunci e momentul! las-o putin apoi freac-o cu putere! te vei simti la fel de bine cum ti s-ar face un oral, crede-ma! hai, bafta laughing))

| TheMusicBoy a răspuns:

Du pielita in sus si in jos timp de aproximativ 5 minute sau invartel cu mainile ca si cand ti-ar fi frig pune-l intre palme. Distractie placuta!