| glossygrl a întrebat:

Ce tehnici de masturbare folositi(fetele)?

7 răspunsuri:
| niki a răspuns:

Sunt f multe,pe mine personal nu ma ajuta nici una,dar poti incerca sa te relaxezi cu o muzica romantica,o baie cu spuma,sa iiti aminteste partide picate de sex, sau sa vizionezi un film porno si sa incerci sa te exciti apoi sa te penetrezi cu degetu, cu un vibrator...incearca si vezi ce te ajuta! pana nu incerci nu ai de unde sa stii ce iti place si ce te face sa ai orgasm.

| Dean1996 a răspuns:

Cu un morcov mare, cât mai mare

| UnPatrateL a răspuns:

Www.redtube.com :)))) uitete pe aici si afli

| JustMeBăi a răspuns:

1. Tehnica elefantul, cunoscuta ca si tehnica picioarele grase.
2. Tehnica baiatului, cunoscuta ca si tehnica masturbare cu privire la Redtube.
3. Tehnica tehnologie, cunoscuta ca si tehnica masturbarii cu aparate, telefoane, telecomenzi, etc.
4. Tehica fructifera sau leguma, cunoscuta ca si tehnica de masturbare cu fructe si legume.
5. Tehnica apei, cunoscuta ca si tehnica masturbarii cu apa sau dusul.
6. Tehnica focului, cunoscuta ca si tehnica nebuna.
7. Si ultima, dar nu cea din urma, tehnica privitoare, cunoscuta ca si privitul pe Pornhub si excitarea.

| ganeaa a răspuns:

Cea mai buna tehnica ese un baiat care te satisface)

| Lisiqtw a răspuns:

Eu fac așa... Te pui pe o parte la marginea patului că și cum ai dormi pe o parte și după îți ridici genunchii lipiți unul de altul sus iar apoi te tragi de pat și miști piciorul in fata și in spate