| anonim_4396 a întrebat:

Baieti : Ce trebuie sa faca o fata ca sa o placa un baiat?

8 răspunsuri:
| AlecsOne a răspuns:

Vorbeste cu el... spune-i ca-l place si poate iti va spune ca si elwinking

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Sa fie frumoasa si sa se imbrace sexywinking țîțe,cur, sa fie dotata, cu atat mai bine

| IonutSultana a răspuns:

Sa se maturizeze,nu poti face un baiat sa te placa, cu toate ca in ziua de azi ce-i drept nu mai vine baiatul la fata, ci fata dupa baiat laughing

| alexcosmin a răspuns:

Pai atragei atentia si dai de inteles ca esti dispusa. sau spune-i direct
e ca in reclama aia baietilor le plac lucrurile nefiltrate

| yoyuly a răspuns:

Depinde de baiat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La modul cum ai pus intrebarea, si dupa mintea multor baieti, raspunsul este ca si titlul categoriei; dar eu spun ca este important felul tau de a fii ca sa poti avea un raspus punctual.

| Albertos a răspuns:

Sai atragi atentia si sa-i arati ca esti un om interesant si hazliu
si staruiete sa fii si tu mai gentil

| spasm a răspuns:

Unul simplu,sa fii naturala, nu sa incerci sa pari ceea ce nu esti. Apoi sa ii dai de inteles ca il placi, dar nu foarte mult ca apoi o sa pari disperata si o sa se joace cu tine.iar in ultimul rand incearca sa ii atrgi atentia.