| dumitry a întrebat:

Ce trebuie sa faca o fata ca sa-i placa unui baiat?

6 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Să fie ea însăşi!

| HueyFreeman a răspuns:

Sa-i aduca o bere rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează atitudinea și cât de mult se potrivesc în interese, farmecul ei, simțul umorului, cum îl face să nu se plictisească. Dar mai ales câte au în comun.
Apoi ar fi aspectul și poziția socială.
Atracția nu e ca o formulă matematică: fac calculul și rezultatul e asigurat. E ceva relativ și destul de greu de explicat, creierul uman fiind complex.

| AdrianVoicu a răspuns:

Te inbraci cu o fusta de o palma si un tricou de copii mici sa vina peste buric si tocuri de 15

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut,

De obicei mor dupa fetele care imi zambesc si se amuza in acelasi timp.

| Acidulat_Suculete_1996 a răspuns:

Sa fie originala, sa fie doar EA, sa fie amuzanta si sa se bazeze pe privire si zambet... daca nu te place asa atunci nu se merita