| cristynaGoldenRose a întrebat:

Cum as putea seduce pe un baiat la prima intalnire?
Si una pentru baieti : Ce trebuie sa "faca" fata la prima intalnrie ca voua sa va placa sau sa fiti "atrasi" de ea?

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Sa miroasa usor a parfum, sa ma tina tot timpul in brate si sa ii miroasa parul frumos.

Prin sa miroasa ma refer la faptul ca mi se urca direct in cap; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa razi / zambesti la glumele lui, indiferent de cat de proaste sunt, asa ii dai incredere sa isi continue povestea.

| PiTiq a răspuns:

SI sa te miroasa la subrat si sa i cada parul din nas rolling on the floor)

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru PiTiq):

rolling on the floor, sa miroasa frumos maa laughing)))))))))

Adica e ca si cum te-ai duce in parc pe lac si in loc de aer curat si chestii de genul, sa ti se umple nasu` de praf; sau ceva de genul.