| HappY_5445 a întrebat:

Baieti:ce va place la fete in comportament, aspect, ce nu va place?
Fetelor:ce faceti ca sa placeti unui baiat - ce comportamnet aveti, cum va inbracati cum va staruiti sa il atrageceti? fundita!:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IloveME a răspuns:

Normal atunci cand iesi cu un baiat in oras nu cred ca t imbracii la fel ca atunci cand mergi la alergat, sau la o cafea cu prietenele.nimic extravagant, placut si sexy! cat despre comportament: iti va aprecia mult sinceritatea, forma ta naturala de-a fi!

| Alee_9909 a răspuns:

Cat mai natural, nu trebuie sa 'ai o masca ' atunci cand esti pe langa persoana pe care o placi.