| Boo a întrebat:

Baieti:Ce va place cel mai mult la o fata? Cum ar trebui sa fie ca sa o placeti? Cum ar trebui sa fie sa o considerati o prietena foarte buna?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca o fata sa imi placa trebuie sa fie speciala. Trebuie sa aiba cate un pic din fiecare lucru. Eu sunt destul de pretentios pentru ca nu imi plac aventurile si atunci cand sunt cu o fata e pentru ca vreau ceva de durata. Ca sa imi placa o fata ar trebui sa stie sa se puna in valoare si sa imi demonstreze ca ma place si ca vrea sa ma rasfete. Ar trebui sa fim compatibili din toate punctele de vedere. Accept ca cineva sa fie diferit de mine dar nu prea accept ca cineva sa imi combata punctul de vedere. In mici discutii se mai poate dar cand e vorba de principii de viata si ma contrazice nu prea mai avem ce vorbi.

6 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îl susţin pe Alan Tigergerid. Eu mi-aş mai dori să fie bună la suflet şi cât mai puţin meschină...

| rrarres a răspuns:

Personalitate sa ma iubesca asa cum sunt, fara fite, dezvoltata(daca ma intelegi), de aceeias varsa cu mine(sau mai mica cu 1 an cel mult)cam asta!

| AvalohAlyn a răspuns:

Doresc ca o fata sa fie sincera si naturala.Caracterul imi place cel mai mult la o fata.

| Nita a răspuns:

La o fata nu conteaza doar aspectul fizic, conteaza foarte mult felul in care gandeste. Sa fie cat mai naturala, sa stie sa se distreze si sa fie sincera... (cum este prietena mea:X)

| ciprians a răspuns:

Salve, parerea mea este ca trebuie sa fie intelegatoare, sa se inbrace frumos, sa fie sexiy, sa fie educata, sa stie sa ajute cand partenerul este in dificultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să fie goală...