| RaisaPretty a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Voi ce gesturi faceti ca sa ii aratati unui baiat ca il placeti? Cum flirtrati cu un baiat?

15 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu iti zic cum sa nu faci: nu te da cea mai buna prietena de-a lui peste noapte, si nu te da fizic la el, in nici un caz. Eu cel putin, am patit asa de cateva ori, si nici de aventura nu mi-au trebuit respectivele. M-au scarbit total.
Eu zic ca un zambet e cel mai important, apoi cauti motive sa stai pe langa el. Orice idiot se prinde, iar daca e interesat, dupa cateva zile in care te dai tu pe langa el, incepe si el sa te caute.
Misiunea fetei, in cazurile astea, e doar sa-i dea baiatului curaj. Cel putin asa consider eu, ca baiat.
Sa faci un baiat sa placa o fata doar din gesturi si replici, mi se pare aproape imposibil. Asa risti sa-l faci interesat de tine ca prada usoara, pentru o seara.

| LoveSleep a răspuns:

Te duci la el și îi spui așa: "Bă, eu te plac. Ieșim și noi sau vrei să-mi cunoști părinții mai întâi?"

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

Tu nebuno, vreau sa-ti cunosc familia.

P.S: Tu ai o soră, asa-i?

| LoveSleep a răspuns (pentru Suck):

Dacă lași cuțitul acasă.
P.Sbig grinouă chiar.

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

Uuu doua surori, e cazul sa ne imprietenim, poate iesim la o bere, nu trebuie sa le aduci si pe ele din prima, doar daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste sa intrebi o fata chestii de genul. daca ar fi dupa multe ar sta si ar asteapta pomana, un rahat de buna nu ar zice, ca deh, orgoliul e mare si "baiatul trebuie sa faca totul" laughing, zi mersi ca ti-au raspuns baieti

| RaisaPretty explică (pentru anonim_4396):

Funny. Asa sunt marea parte din fete, nu ar face nimic sau fac niste gesturi atat de subtile incat nici nu le detectezi ca au fost cu intentia sa iti arate ca te plac. Si mai sunt cele care se dau la tine si cand le iviti in oras "Oj, nu. Nu pot." sau "Cum sa ies cu tine? Am iubit"

| cosmin986522 a răspuns (pentru RaisaPretty):

Si tu ce gesturi faci pentru baiatul pe care vrei sa-l cuceresti? Daca ii oferi sex garantat te vrea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaisaPretty):

Aici ai dreptate, ori nu fac nimic ori fac niste chestii atat de subtile ca iti trebuie cartea cartilor sa iti dai seama. si haios e, in caz de gresesti aceste rahaturi de "semne" si o intrebi daca vrea sa iesiti ai ocazia sa te ia si de fraier. bine e de "badboys" in ziua de azi care le intreaba pe toata si cand e respins doar face misto de ele rolling on the floor, adica nu ii pasa fata de alti "prosti" care pun la inima.

| lolium a răspuns (pentru anonim_4396):

A pai tu draga ce vrei sa fac, sa-l violez? daca nu stiu cum sa ma port cu el ce sa fac.sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru lolium):

Nimeni nu a zis nimic de violat "draga", invata daca nu stii sa faci nimic, ori nu fi ca restul, stii ca nu ai habar de nimic dar ai pretentii mai ceva ca o ducesa. din 2 una, ori inveti sa faci ceva ori mai lasa mai moale pretentiile

| Armenianeek a răspuns:

Ii rupi picioarele smug

| Atlas33 a răspuns:

Nu e neaparat o intrebare pentru fete, te poate ajuta chiar si un baiat, de ce nu?
Zambindu-i si fiind mai tot timpul in preajma lui, intrebandu-l orice doar de dragul de a-i atrage atentia, sunt lucruri ce el le poate percepe instinctiv.Baietii sunt in general increduli atunci cand vine vorba sa fie el abordat, i se va parea ceva neinregula, adica nu se asteapta ca cineva sa-i sugereze prin gesturi sau priviri, cum ca l-ar placea.sunt multe de explicat privind flirtul, sunt lucruri ce le capeti o data cu experienta.Succes!

| Teodora69 a răspuns:

Il ignor, incerc sa fiu un "mister" pentru el, nu il bag in seama pe strada, astept sa faca el asta, vorbesc cu el deschis, incerc sa nu ma panichez cand il vad, sa ma port normal, dar in niciun caz nu ii spun ca il plac, incerc sa il cuceresc prin felul meu de a fi. big grin succes!

| Lavinutza12 a răspuns:

De cele mai multe ori merge sa privesti in ochii lui