| anonim_4396 a întrebat:

Băieţi, ce vă place şi displace cel mai mult la o fată? Fundiţa la cel mai complex răspuns

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Sincer nu imi plac cele care sunt fitoase. Cel mai mult la o fata imi place caracterul. Degeaba e frumoasa frumoaselor daca are un caracter mizerabil.

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Corpul este partea care ne place cel mai mult. Noi barbatii, umblam numai dupa sex, asta la prima vedere. Cand vedem o femeie, frumoasa, imediat ne uitam la picioare la fund la piept, si deja ne gandim cum sa o pacalim sa o avem macar odata. Doi: Ma irita prostia si aroganta. Unele sunt foarte frumoase, dar in aceeasi masura, foarte proaste. Altele sunt frumoase, dar cu un tupeu si o nesimtire iesita din comun. Ca si o idee, nu conteaza cum sunt ele, conteaza sa ne facem treaba. Craciun fericit, tie si familiei tale. Pa

| GuessWho_8607 a răspuns:

Nu suport cand vad o fata ca isi face poze in fata oglinzii cu buzele "tzuguiate" ca sa zic asa, nu-mi plac fetele fitoase.
Iar de placut...hmm. Imi place cand o fata are un "gram" de inocenta, sa stie sa se comporte, sa aiba simtul umorului, iar in cazul in care nu-i convine ceva sa nu inceapa cu mofturi, figuri cand suntem "in public".

| victoR1k_1606 a răspuns:

De placutthinking, in primul rand aspectul fizic, si in egala masura si comportamentul; trebuie sa scoata si ceva pe gura.

Nu-mi plac fitoasele, tzatele, barfitoarele, suprafardatele.

| bsorynovidiu a răspuns:

Parerea mea:
1: ochii
2: parul
3: tenul curat, NO makeup
4: stilul simplist
Astea fiind la fizic, nu conteaza inaltimea/greutatea/etc, odata ce iese in evidenta cu cele de mai sus.
Dar felul de a gandi intotdeauna trece pe primul loc, sa fie cat mai lucida.

| radovanovic a răspuns:

Pasarica... fundita?

| bogdanel7 a răspuns:

Pe scurt: in primul rand conteaza comportamentul, poate sa fie si frumosa si desteapta, daca e o tzoapa e egal cu zero. Comportamenul, temperamentul, apoi aspectul fizic.

| Jeff4Ever4Me1Lov3You a răspuns:

Pai ne place cu face Se...Si nu ne place daca au fite

| jokerul23 a răspuns:

Poi...gusturile difera de la baiat la baiat. Mie de ex. imi place ca fata respectiva sa fie de gasca, sa pot vorbi orice cu ea, cel mai importat sa nu fie rusinoasalaughing, nu mi-ar placea sa fie plictisitoare dar sa nu fie nici prea energica...[gusturile nu se discuta]winking