| Malinutza25 a întrebat:

Pentru băieţi : ce vă place cel mai mult la o fată?

23 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Era o vreme in care as fi zis cum arata, cum se poarta, dar acum as zice ca ar conta mai mult cum gateste si cum are grija de bani si lucrurile pe care le cumpara.

| raluk27 a răspuns (pentru Zenithf):

Ce inseamna mai exact "are grija de bani"?raised eyebrows

| Zenithf a răspuns (pentru raluk27):

O da, se poate intelege total opusul. laughing
Eu ma refeream sa aiba grija, sa nu-i prapadeasca prea usor.

| raluk27 a răspuns (pentru Zenithf):

Poate, daca sunt banii tai. Daca sunt ai ei, nu vad unde e problemahappy

| Zenithf a răspuns (pentru raluk27):

Sunt ai nostri, eu castig mai mult, dar nu m-a deranjat inca de la inceutul relatiei sa punem banii la comun, totusi ma deranjeaza sa o vad cheltuind aiurea. Si chiar daca ar fi fost banii ei, daca ii prapadeste usor nu mi-ar pica prea bine, adica este un semn destul de clar de ce-ar fi in stare mai incolo.
La fel si tu, daca vezi ca el arunca banii pe prostii, ca nu este deloc grijuliu in aceasta privinta, ti se pare ok?

| raluk27 a răspuns (pentru Zenithf):

Sincer? Eu sunt pentru independenta financiara. Ok, trebuie sa existe si niste fonduri comune, dar nu sunt de acord ca intregul venit sa fie "banii nostri". Si atat timp cat eu am bunul simt si nu ii cer lui, nu mi se pare ok sa mi se scoata ochii pentru o pereche de pantofi, cum nici eu nu i-as scoate ochii pentru ultimul "model" de play-stationhappy Cu atat mai mult sa fiu nevoita sa ii cer voie sau sa decreteze el ce imi trebuie si ce nu.Lucrurile de uz personal sau care tin de hobby-uri/placeri/pasiuni ar trebui sa le suporte fiecare din propriul buzunar.

| Zenithf a răspuns (pentru raluk27):

Nu-i vorba de un pantof sau un play-station ci de ceva ce, combinat, ii mai mult si mai urat.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru raluk27):

N-as vrea sa am o nora ca tine; habar na-i ce-i dragostea.

| raluk27 a răspuns (pentru Zenithf):

Adica?

| neutrino a răspuns:

Fizicul si, nu in ultimul rand, bunul simt.

| Azµre a răspuns:

Totul! De aceea e fată

| Dariusuu a răspuns:

Atitudinea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in general tine de varsta.intre 15 -20 de ani p..a.intre 20-30 frumusetea.intre 30-40 frumusetea si eleganta.intre 40-50 esperenta.de la 50 in sus sant venerabile doamne.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Culoarea chilotilor; sa fie rosii.

Răspuns utilizator avertizat
| mariumarius a răspuns:

Parul si ochii si pe urma unghii negre si altele...

| CapitanulEvident a răspuns:

Sandwich-urile

| AndreiAs02 a răspuns:

Daca e frumoasa, buna si care sa stea de vorba cu tine.

| geogeo93 a răspuns:

Personal, eu tin cont, in primul rand, de caracter. Dar nici aspectul fizic nu-l neglijez (asta nu inseamna ca am pretentii la 90-60-90). Baietii sunt diferiti, fiecare gaseste ceva frumos la fiecare fata. Eu sunt mai simplu, de aceea tin cont in primul rand de caracterul unei fete, si nu de aspectul fizic.

| Keo1985 a răspuns:

Atitudinea,parul,infatisarea,daca e curata,daca nu e ceva, daa e intelegatoare, daca e buna..., daca e buna la suflet, etc.

| predator2 a răspuns:

Cred ca raspund pentru toti, cea ce ma sapaceste in special pe mine, sunt picioarele, cat de urata ar fi o fata daca-i intro fusta scurta mmmhappy si normal sa nu fie grasa nimic nu-i mai scarbos decat o fata umflata care vrea sa para sexy.

| mihailor a răspuns:

Cm se imbraca, cum arata, daca este curata(ingrijita), buna la suflet

| LoveYouIrene a răspuns:

Raspuns sincer? happy Eu ma chinui sa atrag o fata de 7-8 luni si nu am reusit! Imi place totul la ea, dar...se pare ca nu am nicio sansa! Asta este, viata uneori e nedreapta dar trebuie sa acceptam si sa trecem peste