| RoxanaCher a întrebat:

Baieti,cu ce fel de fete preferati sa aveti o relatie(mai mici, mai mari sau de aceeasi varsta cu voi?)? De ce?

5 răspunsuri:
| quest_6999 a răspuns:

Nu conteaza daca e mica sau mare si nici varsta nu conteaza cel mai important este ca ea sa imi arate ca ma iubeste si tine la mine si nu din interes cum sunt pitipoancele din ziua de azi, sa ne intelegem perfect asta e relatia perfecta, vorba aia degeaba are fund si sanii daca nu are creier

| yourfriend111 a răspuns:

Varsta nu are absolut nici o importanta. Conteaza cum arata, cum gandeste, varsta nu e importanta pentru baieti asa cum e pentru fete...

| neutrino a răspuns:

Cel putin teoretic, cu cat e mai mica, cu atat speri ca e mai ...curata!

| LineGuide a răspuns:

Nu conteaza varsta atat timp cat diferenta nu e mai mare de 10 ani, si cuplul se iubeste. Daca nu e dragoste, si e numai interes, degeaba e varsta apropiata.
In concluzie, nu varsta conteaza, ci tot ce tine de rest.
fundita?

| GirlAlexia a răspuns:

Si pe mine ma place un baiat care are 13 ani si eu am de-a bea 9 ani si tot ma place.Deci cel mai mult conteaza cum arati, gandesti si cat il iubesti s-au el cat te iubeste.