| Ramonaaaa a întrebat:

Voi, ca baieti, preferati fete mai mici decat voi sau va simtiti atrasi de cele mai mari?big grin

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Indiferent. happy Cele mici au farmecul inocentei, naivitatii si a lipsei de experienta (o invatam noi ce are nevoie) iar cele mari faptul ca nu streseaza aiurea cu multe probleme, stie cum sa faca pe plac unui baiat si ca poti planui si chestii serioase (iesiri din oras etc). happy

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Eu unul,ma simt mult mai atras de o fata mai mare ca mine, dar daca e mai mica decat mine si o duce capul, e ok happy

| Jean_2915 a răspuns:

Virsta fetelor pentru baieti poate ca si joaca un rol in viata baietilor dar cel mai important e caracterul ei! Totul depinde de fete insusi, mai depinde se de prietenele ei care uneori nu te lasa sa te apropii de ea din invidie sau alte motive... Ochii fetelor pot seduce orice baiat daca acesta e ceea care merita sa fie aleasa! Apreciez nu virsta fetelor, dar calitatile de care dau dovada ele!