| anonim_4396 a întrebat:

In ziua de azi baieti ce preferati o fata cu sinii mari sau mici?

10 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

O fata siliconata.

| Dash a răspuns:

Asta nu conteaza.

| T4ny4 a răspuns:

Preferinte sunt multe si de toate felurile.Dar de uitat, se uita toti! Trust me! Port o pereche de sani mari laughing nu stiu daca o fac voluntar, dar de uitat se uita toti! Asa cum ne uitam si noi la un tip misto sau unul cu muschi.

| giuly a răspuns:

Nici prea mari, nici prea mici ...normali ca sa-i incapa in spargatorul de nuci...

| Orbithh a răspuns:

Cu sanii mari logic adica nu chiar toti...dar aproximativ80/90% cam da rar mai gasesti un baiat care sa te iubeasa pentru ceea ce esti

| Flory_2430 a răspuns (pentru Orbithh):

Bun raspunswinking respect!

| bd3x73r a răspuns:

Medi adica sa nu fi plata dar nici sa nu aive loc de sani tai. Parerea mea.

| denysyk a răspuns:

In orice caz ii vor mai marisori dar nici imensi asa cum sa iti stea bine la inaltimea pe care o ai si la greutatea de asemenea pe care o ai.

| cryss24 a răspuns:

Nici prea mari dar nici mici sa fie ca niste bubelaughing

| Oopss a răspuns:

Nici prea mari, nici prea mici ...normali))ca sa-i incapa in miina...D