| fratiikaramazov a întrebat:

Baieti, cum ar trebui sa fie fata cea mai aproape de ideal pentru voi? Spuneti-mi cateva trasaturi. ( fizice sau morale dar mai ales morale)

2 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie o fata inteligenta, sincera, loiala si mai ales sa stie cum sa se comporte fata de cei din jur. Din punct de vedere fizic trebuie sa fie suficient de frumoasa cat sa imi placa mie. Nu ma intereseaza ce cred altii despre ea. Cam asa arata fata ideala pentru mine.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Sa vedem foarte in primul rand sa fie foarte dulce si cute sa fie sincera sa fie de gasca sa se inteleaga bine cu toti si din punct de vedere fizic la fel ca si lord. sa-mi placa mie si sa ma simt bine cu ea orice ar zice alti!