| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,cum ati prefera ca o fata sa va spuna "te iubesc"? (apropo eu sunt fata - vreau doar sa aflu parerea voastra big grin )

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Prin fapte, este cel mai semnificativ happy

7 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Nu-mi place sa mi se zica cele doua cuvinte pnetru ca intr-un fel fata ma constrange sa le zic si eu, desi probabil nu simt astabig grin

| unknownn a răspuns:

Pozitia catelusa

| NuMaContrazice a răspuns:

Cu spatele sau in genunchi, ea alege happy.

| d3javw a răspuns:

Daca nu ma iubeste si zice doar asa mai conteazalaughing?

| Terminatorul2 a răspuns:

Snop dogi dog laughing

| sunetul a răspuns:

Să nu spună.
Să arate.

| KiduZQ a răspuns:

Sunt fata dar m-am consultat cu un prieten happy iar raspunsul ar fi. Sa-l ti in brate, sa-l saruti si sa-i soptesti / spui ca-l iubesti happy