| Danyka a întrebat:

vreau sa aflu parerea voastra."sex pina sau dupa 18"?

Răspuns Câştigător
| Well a răspuns:

Cand te simti pregatit/pregatita... Daca corpul iti cere si ai si persoana potrivita cu care sa incepi viata sexuala de ce nu? Ai grija daca esti fata sa nu ramai insarcinata iar daca esti baiat sa nu o lasi insarcinata.

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Maturitatea o atingi dupa varsta de 18 ani! Atunci organele sexuale la baiat si la fata sunt dezvoltate astfel incat sa nu fie nici o complicatie! Deci faza cu celulita sau ca o faci cand simti, sau ca o sa slabesti sunt chestii de te fac sa razi se vede ca sunt in afara intrebarii, iar raspunsurile te fac sa zambesti! laughingMulta bafta!

| Deny1333 a răspuns:

Normal, toţi ar răspunde după 18. Însă, vârsta pe care o consider eu destul de acceptabilă este cea de 17 ani (ca vârstă minimă). happy

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Nu este o varsta atunci cand gasesti baiatul potrivit pe care il iubesti si sti ca te iuebste. cu el atunci cand esti pregatita...

| durasdurpaneus a răspuns:

Daaa teoretic e bine dupa 18 ani dar practic atunci cand cade ca de, suntem tineri si trebuie sa savuram viata nu?laughing

| Gandăr a răspuns:

După 18 ani pentru a avea timp să te dezvolţi.
Altfel se vor prduce nişte schimbări urâte.
Şi în plus dacă te dezvirginezi înainte de 18 ani, nu cred că te'ai descurca cu un copil °_°

| iulyspy a răspuns:

Dupa:d daca faci inainte sa te dezvolti complet vor aparea anumite schimbari fizice (lasarea sanilor, celulita etc)

| Well a răspuns (pentru iulyspy):

Nu e neaparat sa ti se lase saniilaughing. De ce zici asta crezi ca atunci cand o sa faca dragoste o sa o traga iubitul ei de sani incat o sa i se lase si celulita:O de unde ai mai scos-o si pe astalaughing. Eu nu am nici o problema de genu asta. Ba din contra o sa slabesti daca o sa faci dragoste de minim 2 ori pe saptamana cu conditia sa faci si tu ceva.