| Larisa999 a întrebat:

Baieti... cum incercati sa cunoasteti o fata? Cum vorbiti cu ea? Si cum va purtati? Dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| razvan1305 a răspuns:

Te duci la ea si spui. Eu personal sunt genul direct decat sa sufere ea ca, crede ca tu nu o placi si tu la fel mai degraba esti direct... Daca rade de tine cand tu ii zici ce simti inseamna ca e o nesimtita...

3 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Te duci la ea si ii spui serios: duduie, o am de 20 cm
De aici se pot intampla 2 lucruri... poate sa sara pe tine sau poate sa iti tea 2 palme

Răspuns utilizator avertizat
| Larisa999 explică:

Razvan1305 a meritat funda. Restu adica cei 2 au fost cam nesimtiti happy