| irinaa a întrebat:

Baieti, cand va place o fata cum va purtati cu ea?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Sa raspund sincer? La inceput este normal. Suntem cei mai atenti, cei mai draguti cei mai iubitori, dar asta numai la inceput. Dupa ce a picat la pat, situatia se schimba. Nu mai suntem asa de atenti, nici grijulii si uite asa ne gasim alta si o luam de la capat, pana intr-o zi cand cineva ne va suci gatul. Adica ne vom indragosti de ea, de nici nu mai stim cum ne cheama cu buletinul in mana. Cam asa stau lucrurile reale si adevarate. Eu cred ca majoritatea barbatilor asta urmaresc de fiecare data cand se uita la o fata. Este normal si mi se pare normal. Pa

8 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Brutal, lol.

Cum te poti purta cu fata frumoasa? love struck
Cat pot eu de frumos

| Sigmund a răspuns:

Daca imi place o fata ma port cu ea mai special, adica mai frumos.Fra bruscari, fara jigniri, fara vorbe urate, fara sa o presez sa accepte lucruri propuse de mine.Ma port tandru, dragastos si incerc sa-i fac mereu pe plac.

| andrei a răspuns:

Oricum mas purta nu as avea vreo sansasadat wits' end

| AlexBitza a răspuns:

Pai acum depinde de varsta cei cu vasrta cuprinsa intre 10-15/16 ani le tachineaza rar poate mai e vreun baiat care sa se poarte frumos, cei mai mari de 15/16 incearca sa se faca observati prin aproape orice mijloc dar mai sunt si exceptii, e si de la 20 de ani baietii incep sa foloseasca creierul cand se baga in seama si anume o invita la un suc se poarta frumos dar cum am spus si mai devreme sunt exceptii.
O seara placuta!

| Daniel TM a răspuns:

Cat mai frumos posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt o fata...si iti recomand sa te duci in fata la ea cu un buchet de flori si sa ii spui ce simti pentru ea... crede-ma stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu o bat cand o vad ca plange degeaba, ii dau un motiv intemeiat sa plangalaughinglaughing